Osignicia gimnazjalistw
w poszczeglnych latach

Rok 2015/16    Rok 2014/15    Rok 2013/14    Rok 2012/13     Rok 2011/12    Rok 2010/11    Rok 2009/10     Rok 2008/9    Rok 2007/8    Rok 2006/7    Rok 2005/6    
Rok 2004/5    Rok 2003/4    Rok 2002/3    Rok 2001/2    Rok 2000/1    Rok 1999/2000    
Imi, nazwisko
i klasa
Konkurs Miejsce Data
Rok szkolny 2015/2016
 Natalia Cichecka, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 XI Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
  laureatka
1 miejsce
 22.06.2016
 Alicja Fatyga, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 XI Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
  laureatka
3 miejsce
 22.06.2016
 Jakub Wjcik, kl. I a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 XI Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
  finalista
5 miejsce
 22.06.2016
 Adam Wchalski, kl. I b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 XI Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
  finalista
6 miejsce
 22.06.2016
 Tymoteusz Lisowski, kl. I a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 XI Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
  finalista
7 miejsce
 22.06.2016
 Piotr Gb, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 III Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 II miejsce laureat
 27.04.2016
 Maciej Drodowski, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 III Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 II miejsce laureat
 27.04.2016
 Mikoaj Glinka, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 III Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 V miejsce finalista
 27.04.2016
 Tomasz Zasada, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 III Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 V miejsce finalista
 27.04.2016
 Mateusz Musia, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 III Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 VII miejsce finalista
 27.04.2016
 Kamil Nowakowski, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 III Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 VII miejsce finalista
 27.04.2016
 Mateusz Duda, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 III Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 X miejsce finalista
 27.04.2016
 Gabrysia Garczyska, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 III Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 X miejsce finalista
 27.04.2016
 Mikoaj Glinka, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET"  VI miejsce finalista
 27.04.2016
 Tomasz Zasada, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET"  VI miejsce finalista
 27.04.2016
 Mateusz Musia, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET"  XVII miejsce finalista
 27.04.2016
 Kamil Nowakowski, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET"  XVII miejsce finalista
 27.04.2016
 Mateusz Duda, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET"  XIX miejsce finalista
 27.04.2016
 Gabrysia Garczyska, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET"  XIX miejsce finalista
 27.04.2016
 Mikoaj Glinka, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki,  LAUREAT
 03.2015
 Piotr Gb, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki,  LAUREAT
 03.2015
 Mikoaj Glinka, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii,  LAUREAT
 03.2015
 Mikoaj Glinka, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Wojciech Bajor
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z fizyki,  LAUREAT
 03.2015
 Mikoaj Glinka, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  finalista
 03.2015
 Weronika Nowicka, kl. III a
 nauczyciel
- dr Danuta Baranowska
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z biologii,  finalista
 03.2015
 Ewa Otczyk, kl. III b
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii,  finalista
 03.2015
Rok szkolny 2014/2015
 Angelika Pikiewicz, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 X Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
  laureatka
1 miejsce
 15.06.2015
 Kaja Pisarska, kl. I b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 X Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
  finalistka
4 miejsce
 15.06.2015
 Mikoaj Glinka, kl. II a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 X Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
  finalista
7 miejsce
 15.06.2015
 Anna Domaska, kl. III c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 X Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
  finalistka
8 miejsce
 15.06.2015
 Pawe Baso, kl. III c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 II Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 II miejsce
 30.04.2015
 Pawe Lelonek, kl. III c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 II Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 II miejsce
 30.04.2015
 Tomasz Zasada, kl. II a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 II Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 III miejsce
 30.04.2015
 ukasz lepecki, kl. II a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 II Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 III miejsce
 30.04.2015
 Anna Domaska, kl. III c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 II Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 IV miejsce
wyrnienie
 30.04.2015
 Konrad Komiski, kl. III c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 II Konkurs Informatyczny,
Technikum Informatyczne w Czstochowie
 IV miejsce
wyrnienie
 30.04.2015
 Oliwia Kocot, kl. II b
 nauczyciel
- mgr Anna Mo
 Turniej Jednego Wiersza "O Laur Wespazjana Kochowskiego",  II miejsce
 18.04.2015
 Anna Domaska, kl. III c
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii,  LAUREAT
 03.2015
 Anna Domaska, kl. III c
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii,  finalistka
 03.2015
 Anna Domaska, kl. III c
 nauczyciel
- mgr Jolanta Adamus
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki,  finalistka
 03.2015
 Anna Domaska, kl. III c
 nauczyciel
- mgr Jolanta Adamus
 Oglnopolski Konkurs Matematyczny OXFORD (100p),  LAUREAT
z wyrnieniem
 01.2015
 Sylwester Mazanek, kl. III c
 nauczyciel
- mgr Jolanta Adamus
 Oglnopolski Konkurs Matematyczny OXFORD (96p/100p),  LAUREAT I stopnia
 01.2015
 Pawe Baso, kl. III c
 nauczyciel
- mgr Jolanta Adamus
 Oglnopolski Konkurs Matematyczny OXFORD ,  LAUREAT I stopnia
 01.2015
 Mateusz Kaczmarzyk, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Jolanta Adamus
 Oglnopolski Konkurs Matematyczny OXFORD ,  LAUREAT I stopnia
 01.2015
 Ada Maliska, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Anna Mo
 Jurajski Konkurs Jzyka Polskiego,  finalistka
 01.2015
 Julia Wiekiera, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Anna Mo
 Jurajski Konkurs Jzyka Polskiego,  finalistka
 01.2015
 Joanna Haras, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Anna Mo
 Jurajski Konkurs Jzyka Polskiego,  finalistka
powrt
 01.2015
Rok szkolny 2013/2014
 Maciej Winiewski, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii,  LAUREAT
 03.2014
 Aleksander Krotecki, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii,  finalista
 03.2014
 Anna Domaska, kl. II c
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii,  finalistka
 03.2014
 Kamil Brzeziski, kl. III c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
6 m; 43,48 pkt
 03.03.2014
 Andrzej Niwiski, kl. III c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
6 m; 43,48 pkt
 03.03.2014
 Pawe Baso, kl. II c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
7 m; 40,65 pkt
 03.03.2014
 Konrad Komiski, kl. II c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
7 m; 40,65 pkt
 03.03.2014
 Patryk Kuta, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
9 m; 35,80 pkt
 03.03.2014
 Aleksander Krotecki, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
9 m; 35,80 pkt
 03.03.2014
 Maciek Winiewski, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
12 m; 31,14 pkt
 03.03.2014
 Emil Kowalczyk, kl. II a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
12 m; 31,14 pkt
 03.03.2014
 Pawe Lelonek, kl. II c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
14 m; 30,21 pkt
 03.03.2014
 Wojciech Krowicki, kl. II c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
14 m; 30,21 pkt
 03.03.2014
 Hubert Popczyk, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
20 m; 15,78 pkt
 03.03.2014
 Kamil Rajczykowski, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 IV Wojewdzki Konkurs Informatyczny "CHIPSET",
Techniczne Zakady Naukowe im. gen. Wadysawa Sikorskiego w Czstochowie
 finalista
20 m; 15,78 pkt
 03.03.2014
 Piotr Gb, kl. I a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 Wojewdzki Konkurs "Ekonomia Komiksem Opowiadana",
Komitet Organizacyjny Konkursu przy Fundacji "Nasza Edukacja"
 wyrnienie
powrt
 17.01.2014
Rok szkolny 2012/2013
 Karol Mularczyk, kl. III b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VIII Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
 3 miejsce
 14.06.2013
 Weronika Uramowska, kl. II c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VIII Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
 3 miejsce
 14.06.2013
 Nikol Rams, kl. II c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VIII Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
 4 miejsce
 14.06.2013
 Pawe Baso, kl. I c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VIII Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
 6 miejsce
 14.06.2013
 Anna Domaska, kl. I a
 nauczyciel
- mgr Jolanta Adamus
 Oglnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus,
- Matematyka
 LAUREAT z wyrnieniem
 12.06.2013
 Mateusz Kaczmarzyk, kl. I a
 nauczyciel
- mgr Jolanta Adamus
 Oglnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus,
- Matematyka
 LAUREAT I stopnia
 12.06.2013
 Sylwester Mazanek, kl. I c
 nauczyciel
- mgr Jolanta Adamus
 Oglnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus,
- Matematyka
 LAUREAT II stopnia
 12.06.2013
 Emil Kowalczyk, kl. I a
 nauczyciel
- mgr Jolanta Adamus
 Oglnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus,
- Matematyka
 LAUREAT II stopnia
 12.06.2013
 Pawe Baso, kl. I c
 nauczyciel
- mgr Jolanta Adamus
 Oglnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus,
- Matematyka
 LAUREAT III stopnia
 12.06.2013
 Patryk Kuta, kl. II a
 nauczyciel
- mgr Maria Mo
 Oglnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus,
- Matematyka
 LAUREAT IV stopnia
 12.06.2013
 Kinga Adamus, kl. II b
 nauczyciel
- mgr Maria Mo
 Oglnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus,
- Matematyka
 LAUREAT IV stopnia
 12.06.2013
 Maciej Winiewski, kl. II c
 nauczyciel
- mgr Maria Mo
 Oglnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus,
- Matematyka
 LAUREAT IV stopnia
 12.06.2013
 Anna Pocik, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Oglnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus,
- Matematyka
 LAUREAT IV stopnia
 12.06.2013
 Patryk Kuta, kl. II a
 nauczyciel
- mgr Agnieszka Pitkowska
 II Midzygminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojzycznych,
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
 1 miejsce
 27.05.2013
 Aleksandra Otczyk, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii,  LAUREATKA
 03.2013
 Aleksandra Otczyk, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  finalistka
 03.2013
 Gabriela Kiepal, kl. II a
 nauczyciel
- dr Danuta Baranowska
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z biologii,  finalistka
 03.2013
 Marlena Krcioch, kl. II a
 nauczyciel
- dr Danuta Baranowska
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z biologii,  finalistka
 03.2013
 Sylwia Wojciechowska, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii,  finalistka
 03.2013
 Karol Mularczyk, kl. III b
 nauczyciel
- mgr Halina Janik
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z jzyka niemieckiego,  finalista
powrt
 03.2013
Rok szkolny 2011/2012
 Aleksandra Haras, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Anna Mo?
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z jzyka polskiego,  LAUREATKA
 03.2012
 Aleksandra Haras, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  LAUREATKA
 03.2012
 Jakub Niemczuk, kl. III b
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii,  LAUREAT
 03.2012
 Monika Gryz, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii,  LAUREATKA
 03.2012
 Monika Gryz, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii,  finalistka
 03.2012
 Marta Frejowska, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Wojciech Bajor
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z fizyki,  finalistka
 03.2012
 Karol Mularczyk, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 Jurajskie Pery i Pereki",
LGD "Pera Jury" azy
 3 miejsce
powrt
 06.12.2011
Rok szkolny 2010/2011
 Grzegorz Borkowski, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
 4 miejsce
 04.06.2011
 Eliza Pisarska, kl. III b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
 5 miejsce
 04.06.2011
 Pawe Adamus, kl. III c
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
 5 miejsce
 04.06.2011
 Zbigniew Fatyga, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
 finalista
 04.06.2011
 Karol Mularczyk, kl. I b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VI Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej",
Gimnazjum im. ks. T.Jarmundowicza Szczekociny
 finalista
 04.06.2011
 Kacper Krotecki, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VIII Regionalny Turniej Informatyczny,
ZS Szczekociny
 2 miejsce
 28.04.2011
 Zbigniew Fatyga, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 VIII Regionalny Turniej Informatyczny,
ZS Szczekociny
 5 miejsce
 28.04.2011
 Grzegorz Borkowski, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Maria Mo?
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki,  LAUREAT
 04.2011
 Grzegorz Borkowski, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii,  finalista
 04.2011
 ukasz Stempie, kl. III b
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii,  LAUREAT
 04.2011
 ukasz Stempie, kl. III b
 nauczyciel
- mgr Stanisaw Godkowski
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z WOS,  finalista
 04.2011
 ukasz Stempie, kl. III b
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  finalista
 04.2011
 Kacper Krotecki, kl. II a
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii,  LAUREAT
 04.2011
 Sergiusz Lisowski, kl. II a
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii,  LAUREAT
 04.2011
 Monika Gryz, kl. II b
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  LAUREAT
 04.2011
 Aleksandra Haras, kl. II b
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  finalista
 04.2011
 Eliza Pisarska, kl. III b
 nauczyciel
- dr Danuta Baranowska
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z biologii,  finalista
 04.2011
  Zbigniew Fatyga, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Wojciech Bajor
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z fizyki,  finalista
powrt
 04.2011
Rok szkolny 2009/2010
 Aleksandra Baranowska, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 V Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej"  1 miejsce
 19.06.2010
 Monika Furmaska, kl. III b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 V Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej"  2 miejsce
 19.06.2010
 Grzegorz Borkowski, kl. II b
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 V Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej"  3 miejsce
 19.06.2010
 Agnieszka Fatyga, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Jerzy Piaszczyk
 Midzygminny Konkurs na Palm, Pisank i Marzann Wielkanocn  1 miejsce
 21.03.2010
 Agnieszka Fatyga, kl. III a
 nauczyciel
- dr Danuta Baranowska
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z biologii  LAUREAT
 03.2010
 Aleksandra Baranowska, kl. III a
 nauczyciel
- dr Danuta Baranowska
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z biologii  LAUREAT
 03.2010
 Grzegorz Borkowski, kl. II a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii  LAUREAT
 03.2010
 Klaudia Bory, kl. III b
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii  Finalista
 03.2010
 Agnieszka Fatyga, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii  Finalista
 03.2010
 Krystian Gsikowski, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Kazimiera Fatyga
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii  Finalista
 03.2010
 Marcin Juszczyk, kl. III c
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii  Finalista
 03.2010
 ukasz Stempie, kl. II b
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii  Finalista
 03.2010
 Sebastian Zachacz, kl. III c
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii  Finalista
 03.2010
 Katarzyna Krcioch, kl. III a
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii  Finalista
 03.2010
 Magorzata Morg, kl. III b
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii  Finalista
 03.2010
 ukasz Stempie, kl. II b
 nauczyciel
- mgr Teresa arnowiecka-Gryz
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z historii  Finalista
 03.2010
 Aleksandra Baranowska, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 Regionalny Konkurs "Nasze dziedzictwo"  Finalista
 11.03.2010
 Agnieszka Fatyga, kl. III a
 nauczyciel
- mgr in. Zbigniew Hermanowicz
 Regionalny Konkurs "Nasze dziedzictwo"  Finalista
powrt
 11.03.2010
Rok szkolny 2008/2009
 Piotr Grela, kl. III c  Oglnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny"  wyrnienie
 05.2009
 Piotr Grela, kl. III c  Jurajski Konkurs Matematyczny  Finalista
 05.2009
 Piotr Grela, kl. III c  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii  Laureat
powrt
03.2009
 Sawomir Pytlarski, kl. III b
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  finalista
 03.2009
 Marcin Juszczyk, kl. II c
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  finalista
 03.2009
Rok szkolny 2007/2008
 Aleksandra Mo, kl. III b  III Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej"  IV miejsce
powrt
14.06.2008
 Sawomir Pytlarski, kl. II b
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  finalista
 04.2008
 Marta Murzynowska, kl. III b
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  finalista
 04.2008
Rok szkolny 2006/2007
 Magdalena Mo, kl. II b  VII Powiatowy Jurajski Konkurs Matematyczny  Laureatka  rok szk. 2006/2007
 Magdalena Mo, kl. II b  Oglnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny"  Laureatka  rok szk. 2006/2007
 Aleksandra Mo, kl. II b  Oglnopolski Konkurs J. Polskiego  IV miejsce  rok szk. 2006/2007
 Aleksandra Mo, kl. II b  Regionalny konkurs literacki "Mikoaj Rej- pikno czterech por roku"  I miejsce  rok szk. 2006/2007
 Artur Haras  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z fizyki  Finalista  rok szk. 2006/2007
 Joanna Grado  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z fizyki  Finalista  rok szk. 2006/2007
 Paulina Kaczmarczyk  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii  Finalista rok szk. 2006/2007
 Barbara Jachowicz-Wrblewska  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z j. polskiego  Finalista  rok szk. 2006/2007
 Kamila Wrona  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z j. polskiego  Finalista  rok szk. 2006/2007
 Aleksandra Mo  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z j. polskiego  Finalista  rok szk. 2006/2007
 Kamila Jupowicz  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z j. polskiego  Finalista
powrt
 rok szk. 2006/2007
Rok szkolny 2005/2006
 Pawe Frejowski, kl. III a  I Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej"  I miejsce  03.06.2006
 Katarzyna Baranowska, kl. III c
 nauczyciel
- mgr Urszula Mazanek
 Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii,  finalista
 04.2006
 Pawe Frejowski, kl. III a  Powiatowy konkurs na prezentacj multimedialn "Tyle pikna w moim mie?cie" - Starosta woszczowski, KH ZHP Szczekociny  I miejsce  20.12.2005
Rok szkolny 2004/2005
 Natasza Kawiorowska, kl. III c  Gminny konkurs na prezentacj multimedialn "Polska w Unii Europejskiej"  I miejsce  06.2005
 Tomasz Haras, kl. III c  Konkurs na prezentacj komputerow pt. "Wielcy fizycy i ich odkrycia"  I miejsce  23.05.2005
 Jarosaw Caban, kl. III c  Konkurs na prezentacj komputerow pt. "Wielcy fizycy i ich odkrycia"  III miejsce  23.05.2005
 Agnieszka Grzelka, kl. II b  Wojewdzki Konkurs pod hasem "Zawsze Kocham Ci Mamo"  III nagroda  21.05.2005
 Agnieszka Grzelka, kl. II b Wojewdzki Konkurs pod hasem "Zawsze Kocham Ci Mamo" III nagroda 21.05.2005
 Iza Murzynowska, kl. III c  Konkurs Rkodziea Artystycznego "Impresje na Wielkanoc"  Nagroda Specjalna  20.03.2005
 Natasza Kawiorowska, kl. III c  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z biologii  Laureat  18.03.2005
 Piotr Madej, kl. III c  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z biologii  Laureat  18.03.2005
 Iza Murzynowska, kl. III c  XXI Regionalny Konkurs na palm, pisank i marzann  I nagroda  18.03.2005
 Krystian Mo?, kl. III c  Konkurs "Kangur Matematyczny"  za bardzo dobry wynik  17.03.2005
 Artur arnowiecki, kl. III c  Konkurs "Kangur Matematyczny"  wyrnienie  17.03.2005
 Paulina Borkowska, kl. III c  Konkurs "Kangur Matematyczny"  wyrnienie  17.03.2005
 Krystian Mo, kl. III c  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki  Laureat  16.03.2005
 Natasza Kawiorowska, kl. III c  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki  Finalista  16.03.2005
 Karol Godkowski, kl. II d  Wojewdzki konkurs przedmiotowy z historii  Finalista  12.03.2005
 Katarzyna Baranowska, kl. II b  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z geografii  Finalista  13.01.2005
 Natasza Kawiorowska, kl. III c  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii  Finalista  12.01.2005
 Magda Pisarska, kl. III c  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii  Finalista  12.01.2005
 Katarzyna Zdrada kl. I d  Konkurs wiedzy o Tadeuszu Kociuszce  VI miejsce
powrt
 10.10.2004
Rok szkolny 2001/2002
 Marzena Wojciechowska, kl. III b  I Gminny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Woda i ycie w wodzie”  I miejsce  22.04.2002
 Beata Tkacz, kl. II b  Gminny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Woda i ycie w wodzie”  II miejsce  22.04.2002
 Paulina Wilk, kl. II e  I Gminny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej „Woda i ycie w wodzie”  III miejsce  22.04.2002
 Zbigniew Janicki, kl. III b  Konkurs plastyczny na „logo” Komisji ds. Rozwizywania Problemw Alkoholowych  I miejsce  16.04.2002
 Maciej Gsior, kl. III b  Konkurs plastyczny na „logo” Komisji ds. Rozwizywania Problemw Alkoholowych  wyrnienie  16.04.2002
 Dariusz Kusiak, kl. III b Konkurs plastyczny na „logo” Komisji ds. Rozwizywania Problemw Alkoholowych  wyrnienie  16.04.2002
 Pawe Wicek, kl. II b Konkurs plastyczny na „logo” Komisji ds. Rozwizywania Problemw Alkoholowych  wyrnienie  16.04.2002
 Katarzyna Krztowska, kl. I d  V-ty Oglnopolski Konkurs Plastyczny „Cztery pory roku na Jurze Krakowsko –Czstochowskiej”  nagroda  04.2002
 Marta Derek, kl. III b  Konkurs Ekologiczny  I miejsce  22.04.2002
 Anna Adamus, kl. II e  II Turniej Jednego Wiersza „O Laur Wespazjana Kochowskiego”  wyrnienie  16.03.2002
 Iwona Sotysik, kl. II f  II Turniej Jednego Wiersza „O Laur Wespazjana Kochowskiego”  wyrnienie  16.03.2002
 Adrian Gonciarz, kl. II f  Konkurs Recytatorski  I miejsce  12.03.2002
 Magdalena Suecka, kl. II a  Konkurs Recytatorski  II miejsce  12.03.2002
 Joanna Zaawa, kl. III f  Konkurs Recytatorski  III miejsce  12.03.2002
 Milena Orliska, kl. I b  Konkurs z jzyka angielskiego  XV miejsce   06.03.2002
 Pawe Borkowski, kl. III e  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z chemii  Finalista  04.2002
 Dagmara Caban, III c  Konkurs plastyczny pt. "85 lat  I miejsce 2001
 Katarzyna Morg, II b  I Gminny Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej "Woda i ycie w wodzie"  I miejsce 2001
 Marek Szwed, kl. III d  Gminny Konkurs na Szopk Boonarodzeniow  III nagroda  12.12.2001
 Grzegorz Gbka, kl. III d  Gminny Konkurs na Szopk Boonarodzeniow  III nagroda  12.12.2001
 Adrian Kowalczyk, kl. III d  Gminny Konkurs na Szopk Boonarodzeniow  III nagroda  12.12.2001
 Judyta Paw, kl. III c  Konkurs na Exlibris Biblioteki Pedagogicznej w Zawierciu  wyrnienie
powrt
 10.12.2001
Rok szkolny 2000/2001
 Pawe Borkowski, kl. II e  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki  Laureat  02.04.2001
 Kinga Kurcz, kl. II e  Wojewdzki Konkurs Przedmiotowy z Plastyki  Laureat  18.05.2001
Rok szkolny 1999/2000
 Marcin Somka, kl. I e  Gminny Konkurs na Szopk Boonarodzeniow  II nagroda  18.12.1999
 Angelika Jasiak, kl. I e  Gminny Konkurs na Szopk Boonarodzeniow  wyrnienie  18.12.1999
 Kamil Pytlarski, kl. I b  Gminny Konkurs na Szopk Boonarodzeniow  wyrnienie
powrt
 18.12.1999


Stronę odwiedzono

razy

Program
"Gramy razem"


www.mks.dabrowa.pl






Dzisiaj imieniny:

Anety, Lehca, Leona


Samorząd_Uczniowski
Wolontariat
Rada Rodziców
kl 2a 2014/15
kl 2c 2013/14
Przerobione pytania
Kl.3b r.2010/11
Kl.3c 2010/11
Kl.3a r.2009/10
Kl.3b r.2009/10
Kl.3c r.2009/10
Kl.3a r.2008/9
Kl.3b r.2008/9
Kl.3b r.2006/7
Kl.3c r.2006/7
Cyberprzemoc
Zachowaj zdrowy ...
Moje miejsce ...
Mapa pogody


Pogoda dziś:

oraz na najbliższe 6 dni po kliknięciu

|Strona domowa|Dyrekcja|Nauczyciele|Historia|O Patronie|Projekt PATRON|Uroczystosc nadania imienia|Osiagniecia "naukowe"||Osiagniecia sportowe||Program wychowawczy||Regulamin Konkursu||I Konkurs o UE||Mecz Polska-Brazylia||Uczniowie||I Pow. Konkurs o UE||Lata dwudzieste||Plany zajec||Primus Inter Pares||Program Profilaktyki||Lata dwudzieste, lata trzydzieste ||Podreczniki||Ewaluacja zewnetrzna||Pola Nadziei ||95 rocznica | Pomoc ON LINE |Odswiez|Ustaw jako strone startowa|
 Gimnazjum w Szczekocinach ON LINE, Copyright © by Zbigniew Hermanowicz, 2005
wykorzystanie materialw zamieszczonych na stronie bez zgody Webmastera zabronione