II Powiatowy Konkurs

na Prezentacj Multimedialn

POLSKA W UNII EUROPEJSKIEJ


Wyniki konkursu:

W wyniku testu dotyczcego wiadomoci o Unii Europejskiej do finau weszo 12 uczniw, ktrzy zaprezentowali swoje prezentacje multimedialne przygotowane na etapie szkolnym. Za przedstawione prezentacje otrzymali oni nastpujc czn ilo punktw:
  1. Marta Glajzner - Gimnazjum im. Stanisawa Staszica w Porbie - 233,0 pkt.
  2. ukasz Piaszczyk - Gimnazjum w Zespole Szk w Goleniowach - 202,2 pkt
  3. Katarzyna Sobieraj - Gimnazjum im. Stanisawa Staszica w Porbie - 193,8 pkt
  4. Beata Janoska - Gimnazjum w Ogrodziecu - 181,0 pkt
  5. Weronika Nowak - Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawa II w arnowcu - 174,8 pkt
  6. Kamil Zieliski - Gimnazjum im. Stanisawa Staszica w Porbie - 163,7 pkt
  7. Przemysaw Opaka - Gimnazjum im. Stanisawa Staszica w Porbie - 162,8 pkt
  8. Agnieszka Merda - Gimnazjum w Ogrodziecu - 161,4 pkt
  9. Marta Mazur - Gimnazjum im. Stanisawa Staszica w Porbie - 160,8 pkt
  10. Patrycja Baran - Gimnazjum im. Jana Pawa II w Irzdzach - 151,0 pkt
  11. Krzysztof Frejowski - Gimnazjum im. ks. T. Jarmundowicza w Szczekocinach - 110,2 pkt
  12. Oskar Gbka - Gimnazjum Nr 1 w Zawierciu - 28,8 pkt
Pierwsze trzy osoby wyjad na wycieczk do Brukseli na koszt Parlamentu Europejskiego. Zobacz te: "Wiadomoci" na www.zawiercie.info.

Terminy etapw konkursu:

  1. Pfina:
    • Miejsce:
      • Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
        Szczekociny, ul. Senatorska 22
    • Data:
      • 09 czerwiec 2007 (sobota)
    • Godzina 930: Rozpoczcie testu
    • Godzina 1000: Zakoczenie testu

  2. Fina:
    • Miejsce:
      • Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
        Szczekociny, ul. Senatorska 22
    • Data:
      • 09 czerwiec 2007 (sobota)
    • Godzina 1030: Rozpoczcie prezentacji finaowych
    • Godzina 1230: Zakoczenie prezentacji finaowych
    • Ok. godziny 1300: Wrczenie nagrd

Uczniowie zakwalifikowani do udziau
w pfinale konkursu

  • Gimnazjum w Zespole Szk w Goleniowach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Wojciech Bajor
    1. ukasz Piaszczyk - Wykorzystanie rodkw unijnych w Polsce

  • Gimnazjum im. Jana Pawa II w Irzdzach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Marzena Krzemiska
    1. Patrycja Baran - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    2. Dominik Kozowski - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej

  • Gimnazjum w Kroczycach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Monika Gajecka
    1. Katarzyna Gajecka - Wykorzystanie rodkw unijnych w Polsce
    2. Anna Pielas - Tradycje w krajach Unii Europejskiej

  • Gimnazjum Nr 1 w azach
    Nauczyciele - opiekunowie: mgr Katarzyna Nowak i mgr Agata Synowiec
    1. Magdalena Kubik -
    2. Angelika Mdrecka -

  • Gimnazjum w Ogrodziecu
    Nauczyciel - opiekun: mgr Anna Szlachta
    1. Beata Janoska - Wdrwki po Europie czyli Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    2. Agnieszka Merda - Praca polskich europarlamentarzystw

  • Gimnazjum im. Stanisawa Staszica w Porbie
    Nauczyciel - opiekun: mgr Maria Witaszek
    1. Kamil Zieliski - Praca polskich europarlamentarzystw
    2. Marta Glajzner - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    3. Przemysaw Opaka - Kultura u obyczaje wybranych pastw Unii Europejskiej
    4. Marta Mazur - Tradycje i zwyczaje polskie, ktre przyjy si w Unii Europejskiej
    5. Katarzyna Sobieraj - Kultura i tradycje krajw Unii Europejskiej

  • Gimnazjum w Zespole Szk w Rokitnie
    Nauczyciel - opiekun: mgr Rafa Pawleta
    1. Aleksandra Bator - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    2. Bartosz Gonciarz - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    3. Justyna Kuczera - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej

  • Gimnazjum Nr 1 w Zawierciu
    Nauczyciel - opiekun: mgr Aleksandra Widawska
    1. Anna Frejek - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    2. Oskar Gbka - Wykorzystanie rodkw unijnych w Polsce
    3. Magdalena Wnuk - Praca polskich europarlamentarzystw

  • Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawa II w arnowcu
    Nauczyciel - opiekun: mgr ucja Grabowska
    1. Agnieszka Czech - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    2. Anna Lasota - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    3. Anna Maoszewska - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    4. Weronika Nowak - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej

  • Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
    Nauczyciel - opiekun: mgr in. Zbigniew Hermanowicz
    1. Krystyna Fatyga - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    2. Aleksandra Mo - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    3. Maciej Zawalski - Praca polskich europarlamentarzystw
    4. Joanna Grado - Tradycje i zwyczaje w krajach Unii Europejskiej
    5. Krzysztof Frejowski - Praca polskich europarlamentarzystw

Literatura przydatna do rozwizania testu


  1. "Integracja Europejska", Zofia Wysokiska, Janina Witkowska; wyd. PWN
  2. "Przewodnik Po UE", Dick Leonard; wyd. THE ECONOMIST
  3. "Integracja Europejska" Zbigniew M Doliwa-Klepacki
  4. "Europa od A do Z" Werner Weidenfeld

  5. "Nasza Europa. ABC Unii Europejskiej" - Teresa Duralska-Macheta
  6. www.europa.eu.int
  7. www.europarl.eu.int


Uczniowie biorcy udzia w konkursie

  • Gimnazjum w Zespole Szk w Goleniowach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Wojciech Bajor
    1. Martyna Bilnicka
    2. Jowita Boek
    3. ukasz Piaszczyk
    4. Damian Segiet
    5. Arkadiusz Tabor

  • Gimnazjum im. Jana Pawa II w Irzdzach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Marzena Krzemiska
    1. Patrycja Baran
    2. Dominik Kozowski

  • Gimnazjum w Kroczycach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Monika Gajecka
    1. Katarzyna Gajecka
    2. Anna Pielas

  • Gimnazjum Nr 1 w azach
    Nauczyciele - opiekunowie: mgr Katarzyna Nowak i mgr Agata Synowiec
    1. Magdalena Kubik - klasa III c
    2. Angelika Mdrecka - klasa III d
    3. Agnieszka Szewczyk - klasa III e

  • Gimnazjum w Ogrodziecu
    Nauczyciel - opiekun: mgr Anna Szlachta
    1. Justyna Dubik - klasa II c
    2. Beata Janoska - klasa III c
    3. Agnieszka Merda - klasa III b

  • Gimnazjum im. Stanisawa Staszica w Porbie
    Nauczyciel - opiekun: mgr Maria Witaszek
    1. Bartosz Broyna - klasa II a
    2. Edyta Brzeziska - klasa III b
    3. Ania Dworak - klasa III a
    4. Jakub Dyrda - klasa III a
    5. Marta Glajzner - klasa II d
    6. Mateusz Hagno - klasa I a
    7. Marta Janicka - klasa II a
    8. Jakub Kaa - klasa III c
    9. Anna Krupa - klasa II a
    10. Magda apaj - klasa II b
    11. Martyna Majewska - klasa III b
    12. Andrzej Mazur - klasa III a
    13. Marta Mazur - klasa III a
    14. Klaudia Mirowska - klasa II c
    15. Igor Mucha - klasa I a
    16. Beata Muskalska - klasa II c
    17. Joanna Pielas - klasa III d
    18. Monika Pielas - klasa II a
    19. Adrian Podgrski - klasa III a
    20. Natalia Rubin - klasa II a
    21. Katarzyna Sobieraj - klasa II a
    22. Bartosz wieboda - klasa I a
    23. Damian Trepka - klasa III c
    24. Kamil Zieliski - klasa III a

  • Gimnazjum w Zespole Szk w Rokitnie
    Nauczyciel - opiekun: mgr Rafa Pawleta
    1. Aleksandra Bator - klasa II
    2. Bartosz Gonciarz - klasa II
    3. Justyna Kuczera - klasa I

  • Gimnazjum Nr 1 w Zawierciu
    Nauczyciel - opiekun: mgr Aleksandra Widawska
    1. Anna Frejek - klasa II b
    2. Oskar Gbka - klasa III c
    3. Magdalena Wnuk - klasa II b

  • Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawa II w arnowcu
    Nauczyciel - opiekun: mgr ucja Grabowska
    1. Agnieszka Czech - klasa III
    2. Anna Lasota - klasa III
    3. Anna Maoszewska - klasa III
    4. Weronika Nowak - klasa III

  • Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
    Nauczyciel - opiekun: mgr in. Zbigniew Hermanowicz
    1. Magda Adamczyk - klasa I b
    2. Jakub Bajor - klasa III a
    3. Katarzyna Bany - klasa II a
    4. Arkadiusz Borkowski - klasa I b
    5. Adrianna Bory - klasa III a
    6. Krzysztof Boek - klasa I a
    7. Aleksandra Derek - klasa II b
    8. Piotr Drodowski - klasa I a
    9. Wojciech Dudzic - klasa III c
    10. Artur Dusza - klasa II a
    11. Krystyna Fatyga - klasa II a
    12. Klaudia Frejowska - klasa I a
    13. Krzysztof Frejowski - klasa II b
    14. Magorzata Grska - klasa III a
    15. Artur Haras - klasa III a
    16. Adam Jupowicz - klasa I b
    17. Kamila Jupowicz - klasa II b
    18. Paulina Kaczmarzyk - klasa III a
    19. Aleksandra Mo - klasa II b
    20. Magdalena Mo - klasa II b
    21. Agata Paka - klasa I b
    22. Anna Paprocka - klasa III a
    23. Amanda Pomorska - klasa III a
    24. Sylwia Rutkowska - klasa I b
    25. Judyta Stobiska - klasa I b
    26. Jakub Zaborski - klasa I b
    27. Kamila Zaawa - klasa I b
    28. Maciej Zawalski - klasa I b
    29. Monika Zdrada - klasa III a
    30. Angelika arnowiecka - klasa I b
    31. Adrian arnowiecki - klasa II c
    32. ukasz arnowiecki - klasa I b


Stronę odwiedzono

razy

Program
"Gramy razem"


www.mks.dabrowa.pl






Dzisiaj imieniny:

Anety, Lehca, Leona


Samorząd_Uczniowski
Wolontariat
Rada Rodziców
kl 2a 2014/15
kl 2c 2013/14
Przerobione pytania
Kl.3b r.2010/11
Kl.3c 2010/11
Kl.3a r.2009/10
Kl.3b r.2009/10
Kl.3c r.2009/10
Kl.3a r.2008/9
Kl.3b r.2008/9
Kl.3b r.2006/7
Kl.3c r.2006/7
Cyberprzemoc
Zachowaj zdrowy ...
Moje miejsce ...
Mapa pogody


Pogoda dziś:

oraz na najbliższe 6 dni po kliknięciu

|Strona domowa|Dyrekcja|Nauczyciele|Historia|O Patronie|Projekt PATRON|Uroczystosc nadania imienia|Osiagniecia "naukowe"||Osiagniecia sportowe||Program wychowawczy||Regulamin Konkursu||I Konkurs o UE||Mecz Polska-Brazylia||Uczniowie||I Pow. Konkurs o UE||Lata dwudzieste||Plany zajec||Primus Inter Pares||Program Profilaktyki||Lata dwudzieste, lata trzydzieste ||Podreczniki||Ewaluacja zewnetrzna||Pola Nadziei ||95 rocznica | Pomoc ON LINE |Odswiez|Ustaw jako strone startowa|
 Gimnazjum w Szczekocinach ON LINE, Copyright © by Zbigniew Hermanowicz, 2005
wykorzystanie materialw zamieszczonych na stronie bez zgody Webmastera zabronione