XIII Powiatowy Konkurs "Polska w Unii Europejskiej"

XIII Powiatowy Konkurs

na Prezentację Multimedialną

"Polska w Unii Europejskiej"

Patronat Honorowy:

Przewodniczący Rady Powiatu Zawierciańskiego

Jarosław Kleszczewski



Tematy konkursu:

  1. Tradycje i zwyczaje narodowe w krajach Unii Europejskiej,
  2. Wykorzystanie Funduszu Spójności Unii Europejskiej w powiecie zawierciańskim,
  3. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Wyniki konkursu:

W finale Konkursu uczniowie dokonali prezentacji swoich prac multimedialnych przygotowanych na etapie szkolnym. W wyniku oceny przez Jury Konkursu otrzymali oni następującą łączną ilość punktów (max=130 pkt):

  1. Karol Poskrobko - Szkoła Podstawowa nr 1 w Łazach - 102,0 pkt
  2. Natalia Matyszczyk - Gimnazjum im. ks. T. Jarmundowicza w Szczekocinach - 96,0 pkt
  3. Julia Jaros - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pradłach - 94,5 pkt
  4. Karolina Derek - Gimnazjum im. ks. T. Jarmundowicza w Szczekocinach - 88,0 pkt
  5. Patryk Dymczyk - Szkoła Podstawowa nr 1 w Łazach - 84,0 pkt
  6. Klaudia Wołczyk - Szkoła Podstawowa w Kroczycach - 80,0 pkt
  7. Katarzyna Słaboń - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowcu - 74,5 pkt
  8. Jakub Jaczkowski - Szkoła Podstawowa nr 1 w Łazach - 74,0 pkt
  9. Julia Mazur - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pradłach - 69,5 pkt
  10. Piotr Czekała - Gimnazjum im. ks. T. Jarmundowicza w Szczekocinach - 64,5 pkt
  11. Kamila Mikoda - Szkoła Podstawowa w Kroczycach - 60,0 pkt
  12. Julia Grabowska - Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pradłach - 45,5 pkt
  13. Weronika Fidura - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjum im Jana Ledwocha w Irządzach - 0,0 pkt- nieobecny
  14. Ewelina Kozłowska - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjum im Jana Ledwocha w Irządzach - 0,0 pkt - nieobecny
  15. Natalia Gromada - Szkoła Podstawowa w Kroczycach - 0,0 pkt - nieobecny
  16. Natalia Wojciechowska - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Szczekocinach - 0,0 pkt - nieobecny
  17. Mateusz Malus - Społeczna Szkoła Podstawowa im. VII Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego w Szczekocinach - 0,0 pkt - nieobecny


Przewodniczący Jury - Pani Agata Piaszczyk - pielęgniarka, przedstawicielka Pana Jarosława Kleszczewskiego,
Skład Jury: opiekunowie uczniów - Pani Łucja Grabowska, Pani Aneta Grabowska, Pani Beata Grabowska, Pani Katarzyna Nowak, Pani Marlena Kręcioch oraz organizatorzy: Jerzy Piaszczyk - prezes FIM, instruktor MGOKiS w Szczekocinach, Pani Dorota Zachacz - pedagog szkolny

Uwaga!

Organizator zakwalifikował wszystkich uczniów, którzy zgłosili się w terminie półfinału (12 osób), do finału konkursu bez konieczności zaliczania testu przewidzianego regulaminem

Termin półfinału i finału:

7 CZERWCA 2018 roku, godz. 1000 (czwartek)

Aktualny harmonogram

  1. do 5 czerwca 2018r. - przekazanie do szkół informacji o półfinalistach zakwalifikowanych do II etapu,
  2. 7 czerwca 2018r. - wyłonienie finalistów przy pomocy przeprowadzonego testu z wiedzy z zakresu tematyki konkursu,
  3. 7 czerwca 2018r. - wyłonienie laureatów - osób, które najlepiej przedstawią prezentację stworzoną przez siebie w I etapie konkursu.

Sponsorowane nagrody przez firmy:




Zakwalifikowani uczniowie do udziału w półfinale konkursu

  1. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjum im Jana Ledwocha w Irządzach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Marzena Krzemińska
    1. Weronika Fidura ,

  2. Szkoła Podstawowa w Kroczycach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Aneta Grabowska
    1. Kamila Wołczyk ,
    2. Kamila Mikoda ,
    3. Natalia Gromada ,

  3. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łazach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Katarzyna Nowak
    1. Karol Poskrobko ,
    2. Jakub Jaczkowski ,
    3. Kamila Kośmida ,

  4. Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Pradłach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Beata Grabowska
    1. Julia Mazur , kl.
    2. Julia Jaros , kl.
    3. Julia Grabowska , kl.

  5. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Szczekocinach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Janusz Fatyga
    1. Natalia Wojciechowska , kl.

  6. Społeczna Szkoła Podstawowa im. VII Pułku Ułanów ks. Józefa Poniatowskiego w Szczekocinach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Wojciech Bajor
    1. Mateusz Malus , kl.

  7. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żarnowcu
    Nauczyciel - opiekun: mgr Łucja Grabowska
    1. Katarzyna Słaboń , kl.

  8. Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
    Nauczyciel - opiekun: mgr inż. Zbigniew Hermanowicz
    1. Natalia Matyszczyk, kl.,
    2. Karolina Derek, kl. ,
    3. Piotr Czekała, kl.,


Uczniowie rezerwowi

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 w Łazach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Katarzyna Nowak
    1. Patryk Dymczyk , (rezerwowy), kl. ,

  2. Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
    Nauczyciel - opiekun: mgr inż. Zbigniew Hermanowicz
    1. Julia Klimek, (rezerwowy), kl.,
    2. Wiktoria Kwiatkowska,(rezerwowy), kl.,

  3. Firmy wspomagające konkurs:



Stronę odwiedzono

razy

Program
"Gramy razem"


www.mks.dabrowa.pl






Dzisiaj imieniny:

Elbiety, Faustyny, Pawa


Samorząd_Uczniowski
Wolontariat
Rada Rodziców
kl 2a 2014/15
kl 2c 2013/14
Przerobione pytania
Kl.3b r.2010/11
Kl.3c 2010/11
Kl.3a r.2009/10
Kl.3b r.2009/10
Kl.3c r.2009/10
Kl.3a r.2008/9
Kl.3b r.2008/9
Kl.3b r.2006/7
Kl.3c r.2006/7
Cyberprzemoc
Zachowaj zdrowy ...
Moje miejsce ...
Mapa pogody


Pogoda dziś:

oraz na najbliższe 6 dni po kliknięciu

|Strona domowa|Dyrekcja|Nauczyciele|Historia|O Patronie|Projekt PATRON|Uroczystosc nadania imienia|Osiagniecia "naukowe"||Osiagniecia sportowe||Program wychowawczy||Regulamin Konkursu||I Konkurs o UE||Mecz Polska-Brazylia||Uczniowie||I Pow. Konkurs o UE||Lata dwudzieste||Plany zajec||Primus Inter Pares||Program Profilaktyki||Lata dwudzieste, lata trzydzieste ||Podreczniki||Ewaluacja zewnetrzna||Pola Nadziei ||95 rocznica | Pomoc ON LINE |Odswiez|Ustaw jako strone startowa|
 Gimnazjum w Szczekocinach ON LINE, Copyright © by Zbigniew Hermanowicz, 2005
wykorzystanie materialw zamieszczonych na stronie bez zgody Webmastera zabronione