XII Powiatowy Konkurs "Polska w Unii Europejskiej"

XI Powiatowy Konkurs

na Prezentację Multimedialną

"Polska w Unii Europejskiej"

Patronat Honorowy:

Przewodniczący Rady Powiatu Zawierciańskiego

Jarosław Kleszczewski



Tematy konkursu:

  1. 60 rocznica traktatów rzymskich a przyszłość Zjednoczonej Europy,
  2. Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej,
  3. Polityka wschodnia - wyboista droga do Unii Europejskiej.

Wyniki konkursu:

W finale Konkursu uczniowie dokonali prezentacji swoich prac multimedialnych przygotowanych na etapie szkolnym. W wyniku oceny przez Jury Konkursu otrzymali oni następującą łączną ilość punktów (max=90 pkt):

  1. Weronika Borówka - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Irządzach - 74,0 pkt
  2. Natalia Matyszczyk - Gimnazjum im. ks. T. Jarmundowicza w Szczekocinach - 74,0 pkt
  3. Magdalena Śnitko - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Irządzach - 70,0 pkt
  4. Oliwia Hołdyk - Gimnazjum im. ks. T. Jarmundowicza w Szczekocinach - 61,0 pkt
  5. Aleksandra Jokel - Gimnazjum im. ks. T. Jarmundowicza w Szczekocinach - 59,0 pkt
  6. Wojciech Kubicz - Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu - 0,0 pkt- nieobecny
  7. Dominika Mucha - Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu - 0,0 pkt- nieobecny
  8. Zygmunt Maja - Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu - 0,0 pkt- nieobecny
  9. Małgorzata Kluszczyńska - Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Żarnowcu - 0,0 pkt - nieobecny
  10. Jakub Pacoń - Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Żarnowcu - 0,0 pkt - nieobecny
  11. Aleksandra Wawer - Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Żarnowcu - 0,0 pkt - nieobecny
  12. Wiktoria Kordas - Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu - 0,0 pkt- nieobecny
  13. Zuzanna Trepka - Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu - 0,0 pkt- nieobecny
  14. Jakub Wójcik - Gimnazjum im. ks. T. Jarmundowicza w Szczekocinach - 0,0 pkt - nieobecny
  15. Karolina Kos - Gimnazjum im. ks. T. Jarmundowicza w Szczekocinach - 0,0 pkt - nieobecny

Każdy z jurorów dysponował łącznie wg. regulaminu sumą 30 punktów
Przewodniczący Jury - Pan Jerzy Piaszczyk - prezes FIM, instruktor MGOKiS w Szczekocinach
Skład Jury: opiekunowie uczniów - Pani Marzena Krzemińska, Pani Dorota Zachacz - pedagog szkolny

Uwaga!

Organizator zakwalifikował wszystkich uczniów, którzy zgłosili się w terminie półfinału (5 osób), do finału konkursu bez konieczności zaliczania testu przewidzianego regulaminem

Termin półfinału i finału:

14 CZERWCA 2017 roku, godz. 1000 (środa)

Aktualny harmonogram

  1. do 2 czerwca 2017r. - przekazanie do Organizatora protokołów z etapu szkolnego wraz z pracami uczestników zakwalifikowanych do półfinału,
  2. do 11 czerwca 2017r. - przekazanie do szkół informacji o półfinalistach zakwalifikowanych do II etapu,
  3. 14 czerwca 2015r. - wyłonienie finalistów przy pomocy przeprowadzonego testu z wiedzy z zakresu tematyki konkursu,
  4. 14 czerwca 2015r. - wyłonienie laureatów - osób, które najlepiej przedstawią prezentację stworzoną przez siebie w I etapie konkursu.

Sponsorowane nagrody przez firmy:




Zakwalifikowani uczniowie do udziału w półfinale konkursu

  1. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Irządzach
    Nauczyciel - opiekun: mgr Marzena Krzemińska
    1. Magdalena Śnitko, kl. III
    2. Weronika Borówka, kl. III

  2. Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu
    Nauczyciel - opiekun: mgr Marzena Góral-Siudak
    1. Wojciech Kubicz, kl. III
    2. Dominika Mucha, kl. III
    3. Zygmunt Maja, kl. III

  3. Gimnazjum Publiczne im. Jana Pawła II w Żarnowcu
    Nauczyciel - opiekun: mgr Łucja Grabowska
    1. Małgorzata Kluszczyńska, kl. III a,
    2. Jakub Pacoń, kl. III b,
    3. Aleksandra Wawer, kl. III a,

  4. Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
    Nauczyciel - opiekun: mgr inż. Zbigniew Hermanowicz
    1. Jakub Wójcik, kl. II a,
    2. Karolina Kos, kl. II a,
    3. Natalia Matyszczyk, kl. I a,


Uczniowie rezerwowi

  1. Gimnazjum nr 1 im. T. Kościuszki w Zawierciu
    Nauczyciel - opiekun: mgr Marzena Góral-Siudak
    1. Wiktoria Kordas, (rezerwowy), kl. III,
    2. Zuzanna Trepka,(rezerwowy), kl. III,

  2. Gimnazjum im. ks. Tadeusza Jarmundowicza w Szczekocinach
    Nauczyciel - opiekun: mgr inż. Zbigniew Hermanowicz
    1. Oliwia Hołdyk, (rezerwowy), kl. I b,
    2. Aleksandra Jokel,(rezerwowy), kl. I b,

Firmy wspomagające konkurs:



Stronę odwiedzono

razy

Program
"Gramy razem"


www.mks.dabrowa.pl






Dzisiaj imieniny:

Anety, Lehca, Leona


Samorząd_Uczniowski
Wolontariat
Rada Rodziców
kl 2a 2014/15
kl 2c 2013/14
Przerobione pytania
Kl.3b r.2010/11
Kl.3c 2010/11
Kl.3a r.2009/10
Kl.3b r.2009/10
Kl.3c r.2009/10
Kl.3a r.2008/9
Kl.3b r.2008/9
Kl.3b r.2006/7
Kl.3c r.2006/7
Cyberprzemoc
Zachowaj zdrowy ...
Moje miejsce ...
Mapa pogody


Pogoda dziś:

oraz na najbliższe 6 dni po kliknięciu

|Strona domowa|Dyrekcja|Nauczyciele|Historia|O Patronie|Projekt PATRON|Uroczystosc nadania imienia|Osiagniecia "naukowe"||Osiagniecia sportowe||Program wychowawczy||Regulamin Konkursu||I Konkurs o UE||Mecz Polska-Brazylia||Uczniowie||I Pow. Konkurs o UE||Lata dwudzieste||Plany zajec||Primus Inter Pares||Program Profilaktyki||Lata dwudzieste, lata trzydzieste ||Podreczniki||Ewaluacja zewnetrzna||Pola Nadziei ||95 rocznica | Pomoc ON LINE |Odswiez|Ustaw jako strone startowa|
 Gimnazjum w Szczekocinach ON LINE, Copyright © by Zbigniew Hermanowicz, 2005
wykorzystanie materialw zamieszczonych na stronie bez zgody Webmastera zabronione